Pogromca Michała Oleksiejczuka – Jimmy Crute (12-2) na UFC 261 przegrał z kontuzją.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Australijczyk w wyniku skręcenia lewej stopy nie został dopuszczony do kontynuowania walki z Anthonym Smithem (35-16).

Crute w pierwszej rundzie skupiał się głównie na niskich kopnięciach, raz za razem trafiając doświadczonego Anthony’ego Smitha. Amerykanin jednak nie pozostawał dłużny młodszemu rywalowi i w bokserskich wymianach zaznaczył wyraźną przewagę.
 
Na nieco ponad minutę przed końcem pierwszej rundy lewa stopa Australijczyka wykręciła się w nienaturalny sposób, a ten upadł na matę oktagonu. Adrenalina pozwolił mu jednak dotrwać na końca. Co więcej, zdołał on jeszcze obalić rywala i w parterze zadać mu kilka mocnych uderzeń.

W przerwie sędzia Keith Peterson poprosił o konsultację lekarza, a następnie podjął decyzję o przerwaniu walki z uwagi na kontuzję Crute’a. Ten był wściekły i nie mógł się z tym pogodzić, gdyż za wszelką cenę starał się udowodnić, że jest w stanie kontynuować pojedynek.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »