Podpisz w końcu kontrakt! – zaapelował do rywala.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Evander Holyfield nie przyjmuje do wiadomości, że Mike Tyson mógłby nie zgodzić się na ich trzeci pojedynek w ringu. – Podpisz w końcu kontrakt! – zaapelował do rywala.

Komplikuje się sprawa trzeciej walki pomiędzy Evanderem Holyfieldem i Mike’em Tysonem. Jak pisze dziennik „Daily Star”, Holyfield oskarżył rywala o „szukanie wymówek” przed ich kolejnym pojedynkiem bokserskim.

– Mój obóz próbował doprowadzić do walki i nie słyszeliśmy nic poza wymówkami. Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego nie mielibyśmy tego zrobić. Żadnych więcej wymówek! To jest walka, która musi się wydarzyć – zapowiedział Holyfield, cytowany przez brytyjską gazetę.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »