Piotr Wilczewski nie jest już trenerem Macieja Sulęckiego.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Piotr Wilczewski nie jest już trenerem Macieja Sulęckiego. O zmianach w sztabie szkoleniowym pięściarza poinformował promotor Andrzej Wasilewski w magazynie „Ring TVP Sport”. Wiadomo już, kto będzie pracował z bokserem.

Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) przygotowuje się do walki z niepokonanym Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Pojedynek zaplanowano na 24 kwietnia w Stanach Zjednoczonych. Polak za ocean ma polecieć już w przyszłym tygodniu.

W magazynie „Ring TVP Sport” promotor Andrzej Wasilewski powiedział, że doszło do zmian w sztabie szkoleniowym Sulęckiego. Piotr Wilczewski nie jest już trenerem pięściarza.
Maciek zmienił sztab, to była jego decyzja. Podobno rozstał się w przyjaźni z Piotrem Wilczewskim .[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ESTRADA POZBAWIONY PASA WBA

Juan Francisco Estrada (42-3, 28 KO) został pozbawiony przez federację WBA pasa wagi super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej.Meksykanin odpuścił obowiązkową obronę z

Czytaj więcej »