NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Piekielna Diana Awsaragowa

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Diana Awsaragowa nie mogła sobie wyobrazić lepszego debiutu w Bellatorze. Na gali w Uncasville „Pantera” brutalnie znokautowała Tarę Graff. Walka trwała tylko 29 sekund. Zobacz nokaut.

Graff zaczęła pojedynek w wadze muszej agresywniej, zadając Awsaragowej kilka uderzeń. Rozochocona Amerykanka zapomniała jednak o obronie i przy szaleńczym ataku nadziała się na dwa kontrujące ciosy rywalki, które ścięły ją z nóg. Tak ciężkie nokauty w walkach kobiet zdarzają się rzadko.

Diana Awsaragowa może niedługo zostać jedną z kobiecych gwiazd Bellatora. 22-latka zwyciężyła trzecią walkę w MMA i jest niepokonana. Piękna Rosjanka odniosła w Uncasville najszybszą wygraną w karierze.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_code _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″][/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar