Starcie Naruszczki z “Jokerem” były niezwykle wyrównane i pełne emocji. Polak pokazał niesamowity charakter, kiedy w pierwszej rundzie będąc już prawie znokautowanym wrócił do starcia i zdołał przewalczyć do gongu kończącego całą walkę.

Naruszczka po powyższym nokdaunie nie tylko wrócił do walki, ale i postawił mocne warunki swojemu rywalowi. Polak był na tyle mocny w drugiej i trzeciej rundzie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak mocno zdenerwował się na decyzję sędziego klatkowego, który jego zdaniem mógł wypaczyć wynik walki.Zdaniem Jóźwiaka, przez podniesienie walki do stójki w drugiej rundzie, Polak został pozbawiony zwycięstwa przez dokończenie Ilica w parterze. Teraz Jóźwiak będzie chciał doprowadzić do rewanżu między tymi zawodnikami, ale na gali FEN:

-“Sędzia ringowy swoją postawa mocno wypaczył wynik bardzo wyrównanej walki Naruszczka- Ilic! Walka nie miała prawa być podniesiona do stójki w 2r! Pojedynek był bardzo bliski ale Marcin tym posunięciem został bardzo mocno skrzywdzony ! Bede próbować zrobić rewanż na @fenmma.”