Michał Baron zwyciężył w ostatniej walce gali FAME 17, która odbyła się 3 lutego w Krakowie. „Boxdel” wygrał przez zasygnalizowanie braku chęci wyjścia do trzeciej rundy przez Pawła Jóźwiaka.Ogromny chaos, sporo ciosów na początku, ale szybko Baron przeszedł do klinczu pod siatką. Jóźwiak starał się tylko rozrywać uchwyt, jednak „Boxdel” od razu wracał do klamry i dociskania do siatki. Połowa rundy, chwila wymian, po raz kolejny Michał Baron wraca do klinczu pod siatką. Na minutę przed końcem „Boxdel” udanie sprowadza do parteru i z góry zadaje kolejne uderzenia. Trzydzieści sekund do końca odsłony i dosiad Michała Barona. Z tej pozycji reprezentant FAME zadał kilka mocnych ciosów. Koniec rundy uratował Pawła Jóźwiaka, który był w trudnej dla siebie pozycji.

Błyskawicznie ruszył do klinczu „Boxdel” w rundzie drugiej. Jóźwiak od sędziego dostał kolejne upomnienie za łapanie się siatki, co skutkowało ujemnym punktem. Chwila wymian i znów klincz Barona – Jóźwiak ponownie łapie za siatkę i dostaje kolejne upomnienie i kolejny ujemny punkt. Sędzia upomniał prezesa FEN, że jeszcze jedno złapanie za siatkę będzie oznaczać dyskwalifikację. Chwila przerwy ze względu na zaatakowanie kolanem w krocze Michała Barona. Po powrocie do walki „Boxdel” próbuje zaatakować kopnięciem z wyskoku, jednak to się nie udaje i przechodzi do klinczu. Pod siatką czasami dochodziło do wymian, jednak Baron wykorzystywał to, doprowadzając przy każdej okazji do klinczu.

Na chwilę przed rozpoczęciem trzeciej rundy sędzia zdecydował się przerwać starcie. W rozmowie z Pawłem Jóźwiakiem ten pokręcił przecząco głową, co sędzia zinterpretował jako rezygnacja z dalszej walki. Z taką decyzją nie zgadzał się jednak prezes FEN, który od razu zasygnalizował pomyłkę.Paweł Jóźwiak stoczył drugą walkę na gali związanej ze sportami walk. Pierwsza miała miejsce w październiku 2022 roku na WOTORE 6, gdzie zaledwie 15 sekund rozprawił się uderzeniami z Marcinem Najmanem.

Dla Michała Barona był to czwarty występ. W dotychczasowych jedyną wygraną odniósł przed czasem w czerwcu 2018 roku w starciu z Jakubem Szymańskim. Kolejne dwie walki przegrał – w czerwcu 2019 roku z Jakubem Flasem przez techniczny nokaut, a w październiku 2021 roku z Kasjuszem Życińskim przez decyzję sędziów.