NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Paweł Jóźwiak i Marcin Najman – awantura w oktagonie

Do zaskakujących scen doszło na gali FEN 42. W pewnym momencie w oktagonie pojawili się Paweł Jóźwiak i Marcin Najman. Panowie swój pojedynek stoczą za niecały tydzień, ale jak widać nie mogą powstrzymać już ogromnych emocji.

Marcin Najman w dwóch ostatnich walkach okazał się bezkonkurencyjny dla Mirosława „Miśka z Nadarzyna” Dąbrowskiego i Ryszarda „Szczeny” Dąbrowskiego. Mimo że 43-latek zapowiadał niejednokrotnie zakończenie kariery, wciąż szuka nowych wyzwań.Już za tydzień (21 października) na gali WOTORE 6 dojdzie do kolejnego jego pojedynku. Pięściarz stoczy walkę z Pawłem Jóźwiakiem – szefem organizacji FEN. Właśnie podczas sobotniej gali tej federacji obaj stanęli twarzą w twarz.Wystarczyło kilka chwil i zaczęła się przepychanka. Do oktagonu musiała wkroczyć ochrona, która rozdzieliła panów. Krótkie nagranie z całego zdarzenia zostało opublikowane w mediach społecznościowych organizacji FEN.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza konfrontacja przed ich właściwym pojedynkiem. Jedna z nich miała miejsce podczas spotkania reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA przeciwko Holandii na PGE Narodowym w Warszawie.

Czy to przedsmak przed Wotore 6 ! Na kogo stawiacie w tej konftontacji ? Już w piątek 21.10 turniej WOTORE 6 ! Transmisja tylko PPV , link do zakupu- https://tv.wotore.com/r/SWIATWALK