Najlepszy młociarz w naszym kraju ? Paweł Fajdek atakuje? Marcina Najmana! Wszystko zaczęło się od komentarza ?El Testosterona? na temat słów Fajdka, który zajmując 9. miejsce w 88. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku w Polsce narzekał na brak docenienia przez fanów.

Najman swego czasu nagrał na swój kanał na YouTube film z komentarzem dotyczącym słów Pawła Fajdka na wspomnianej gali mistrzów sportu:

Teraz mamy odpowiedź młociarza. Paweł Fajdek, który co prawda doświadczenia w walkach w klatce nie ma, ale w potencjalnej konfrontacji z Marcinem Najmanem najprawdopodobniej byłby wyraźnym faworytem, w taki sposób odpowiedział ?El Testosteronowi?, którego nazywa ?Estrogenem?:

-?Pan Marcin ?Estrogen? Najman miał rację. Miał rację ale tylko w jednej sprawie ? nie znamy się. I bardzo dobrze, bo tak nisko jeszcze nie upadłem. Co mogę ci Marcin powiedzieć? Cieszę się, że jesteś. Gdyby nie ty, to polskie dzieci nie wiedziałyby kim nie warto zostawać. Nazywasz się sportowcem, a jesteś po prostu karykaturą sportowca. Taka dobra rada na twój przyszły obóz. Jedziesz w Tatry i pamiętaj ? w Tatrach są niedźwiedzie, a klepanie na nie nie pomaga.? ? powiedział w filmie nagranym w mediach społecznościowych.