Paweł Biernat (1-0, 1 SUB) zmierzy się z Damianem Bujkowskim (2-0, 2 KO) podczas gali FEN 35: LOTOS Fight Night, 26 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze. Dla obu zawodników będzie to drugi występ pod szyldem Fight Exclusive Night.

Paweł Biernat pochodzi z Ustrzyk Dolnych. „Bieszczadzki Rosomak” przed rokiem podczas gali FEN 29 pokonał duszeniem gilotynowym Kacpra Miklasza. Reprezentujący barwy MMATadores Katowice i Jenel Fight Club wojownik może pochwalić się pięcioma zwycięstwami w karierze amatorskiej.
 
Zawodnik pochodzący z Podkarpacia zdobył w przeszłości Puchar Polski juniorów i zaliczył jeden pojedynek zawodowy w formule K-1.
 
Damian Bujkowski ma 25 lat i mierzy 202 centymetry. W swoim debiucie dla Fight Exclusive Night, podczas 33. edycji, wygrał przez TKO w 3. rundzie z Marcinem Sianosem.
Zawodnik Berserker’s Team MMA Suwałki na swoim koncie ma również zwycięstwo z Jakubem Lęcznarem. Spośród trzech walk semi-pro wszystkie wygrał w pierwszych rundach. Jeden z tych pojedynków odbył się w formule K-1.
 
Gala FEN 35: LOTOS Fight Night będzie transmitowana na sportowych antenach Polsatu.