Patrice Evra zadebiutuje 2 kwietnia w Londynie jako bokser.

Były obrońca Manchesteru United i były reprezentant Francji, zwycięzca ligi Mistrzów, wielokrotny mistrz Anglii i wicemistrz Europy Patrice Evra zadebiutuje 2 kwietnia w Londynie jako bokser.

 
Francuz ma stoczyć walkę z nieznanym na razie rywalem na wielkiej celebryckiej gali, której walką wieczoru jest bokserski pojedynek gigantycznych kulturystów – Martyn Ford vs Sajad Gharibi („Irański Hulk”).
 
Evra, który zakończył karierę piłkarską w 2019 roku, trenuje boks od kilku lat. Podobno traktuje swój debiut poważnie i nie zamierza się zadowolić typową pokazówką.
 
W zeszłym roku dużą popularnością cieszyła się swoista kampania promująca bokserskie zapędy Evry, w której Francuz zaprezentował fotomontaż pokazujący go w towarzystwie Eddie’ego Hearna, promotor Anthony’ego Joshuy. Evra wcielił się w rolę AJ’a i ogłaszał światu swoją miłość do boksu.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »