Pasternak vs ????? Ma być sensacja!

utworzone przez | Sie 28, 2020 | Vale Tudo | 0 komentarzy

Walki gladiatorów zawsze były ozdobą spektakularnego widowiska a im więcej krwi tym głośniej tłum wiwatował! Zwycięscy gladiatorzy, bezwzględni i bezpardonowo odważni stawali się ulubieńcami tłumów co gwarantowało im dłuższe życie .
Poddani morderczemu treningowi wojownicy musieli stawić czoła każdemu wojownikowi bez względu na przewagę fizyczną przeciwnika . Przegrana oznaczała śmierć, ale za zwycięstwo żądny krwi lud odpłacał się gorącym uwielbieniem.
Ludzie od tamtych czasów nie zmienili swoich nawyków , słabości ani upodobań !
Jest bowiem coś specyficznego, co przyciąga w gołych pięściach uderzających w twarz rywala. Ciężko odwrócić od tego wzrok. Walki bez rękawic i reguł to nie tylko sport ,idea i zawody to także profesja gdzie uczciwość i walka fair play jest podstawą. Dzisiejsze MMA to także show, a nie pierwotna prawdziwa walka. To pojedynek z mnóstwem zasad, dzięki którym wiele osób nauczyło się jak je wykorzystać do zwycięstwa, niekoniecznie będąc najlepszym fighterem. Narzucone zasady i ograniczenia tylko psują niektóre widowiska .Może czas wrócić do prawdziwych konfrontacji ,bez kalkulacji ,bez podziału na kategorie wagowe i tylko brutalna walka ? Fakt noszenia rękawic ,które nie służą do ochrony twarzy przeciwnika to też trochę zaburzenie selekcji naturalnej. Kiedy nakładasz takie rękawice, używasz ich do ochrony własnych rąk. Dlatego możesz uderzyć znacznie mocniej niż zrobiłbyś to w normalnej walce. Jutro mamy pierwotny i krwawy boks na gołe pięści czyli GROMDE a już 19 września Vale Tudo WOTORE ,które powraca ze zdwojoną siłą ! Federacja WOTORE , stanęła bowiem na wysokości zadania i przygotowała międzynarodową kartę walk , gdzie zobaczymy Adama ,,Vikinga ” Biegańskiego , zawodnika Muay thai Krzysztafa Waczyńskiego , Mariusza Radzikowskiego ,Saida Magomedova Abdulkadirova , Armana ,, Brodacza ” Amiryana , Kamila Janika , Amerykanina Erica ,,Topora ” Olsena ,Francuza Malika ,, Lastre ” Merada oraz Szymona ,,Shreka” Szynkiewicza .Zobaczymy także najcięższą walkę w historii polskich octagonów a mianowicie starcie Damiana,, Małego” Burego 200 cm i 133 kg wagi oraz Karola ,,King Konga “Grzesiuka 200 cm oraz 132 kg wagi .A z kim zawalczy Michał ,,Wampir ” Pasternak ? W niedziele się dowiemy ale ma być sensacja!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This