Pająk vs Rutkowski na Prime MMA Show 3

Oficjalnie Piotr Pająk w debiucie w PRIME SHOW MMA zmierzy się z cenionym zawodnikiem KSW. Youtuber na zasadach bokserskich zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Pojedynek odbędzie się pierwszego października w Radomiu.

Piotr prowadzący podróżniczy kanał ma na swoim koncie dwa pojedynki w FAME MMA. Pająk dwukrotnie skrzyżował rękawice z Alanem Kwiecińskim. Pierwszy pojedynek odbył się w formule K-1, gdzie podróżnik przegrał na punkty. Werdykt wzbudził sporo dyskusji.

Musiało dojść do rewanżu – tym razem w formule MMA. Nastąpiło, to podczas FAME MMA 10. Zawodnik pochodzący z Bielsko-Białej w drugiej rundzie zakończył pojedynek efektownie przed czasem.

”Rutek” wystąpił na ostatniej gali KSW 73 w Warszawie. Zapaśnik pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Reginaldo Vieirę.PRIME 3: STREET FIGHTER 

-,,Ulubieniec radomskiej publiczności, Rutek, będzie przeciwnikiem Piotra Pająka na PRIME 3: STREET FIGHTER!  Czołowy polski zawodnik MMA zmierzy się z Pająkiem w formule bokserskiej – 4 rundy po 3 minuty.  Będzie to wyczekiwana przez Piotrka solidna sportowa walka, podczas której Radomskie Centrum Sportu zapłonie”!

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »