Paige VanZant zawalczy na gołe pięści !

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Paige VanZant odchodzi z UFC ! Po ostatniej porażce z Amandę Ribas na gali UFC 251 amerykanka ma bilans 1-3 w ostatnich czterech walkach i kontrakt z UFC dla niej właśnie wygasa. Za to Organizacja Bare Knuckle Fighting Championship poinformowała ,że Paige VanZant będzie bić się na gołe pięści dla nich ! Wkrótce ma zostać ujawniona data jej debiutu w organizacji BKFC ! .
Zanim to nastąpi Page będzie musiała przejść operację urazu ramienia, który jej się ostatnio przytrafił! .
Paige opuszcza organizację UFC po sześciu latach i dziewięciu walkach w organizacji. Po rozpoczęciu w wadze słomkowej zdecydowała się przejść do wagi muszej.
Z rekordem 5-4 w UFC, odniosła 4 zwycięstwa zanim została pokonana przez Rose Namajunas. Od tego momentu było już tylko w kratkę !
W styczniu ubiegłego roku Van Zant zakończyła serię dwóch przegranych walk, kiedy pokonała Rachel Ostovich na UFC w Brooklynie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Jak szkolono wojowników ninja?

Między XV a XVII wiekiem japońscy shinobi (w wolnym tłumaczeniu: „złodzieje”) zajmowali się sztuką kamuflażu, sabotażem oraz skrytobójstwem. Mieszkali w górskich osadach, gdzie mogli ćwiczyć potajemnie. Według Stephena

Czytaj więcej »