Paddy Pimblett zgodnie ze swoim życzeniem zasili kartę UFC w Londynie

W marcu w oktagonie spotka się z Rodrigo Vargasem.

 
 
Informację o najbliższym występie Anglika podał sam Dana White w wywiadzie podczas The Dave Portnoy Show. Jak się okazało rywalem „Baddy’ego” nie będzie Jared Gordon, który był brany pod uwagę jako najprawdopodobniej przeciwnik Pimbletta. Padło natomiast na Vargasa, dla którego będzie to czwarty występ dla największej organizacji MMA na świecie. Jak na razie jego bilans rozkłada się dwie porażki (w tym dyskwalifikacja za nielegalne kolano) oraz jedna wygrana. Zwycięstwo zanotował w swoim ostatnim pojedynku na gali UFC 261, gdzie na pełnym dystansie pokonał Zhu Ronga.
 
Natomiast dla Anglika będzie to drugie starcie w tej organizacji. W pierwszej walce skrzyżował rękawice z Luigim Vendraminim, którego pokonał przez KO w pierwszej rundzie. Na dystansie pierwszych rund kończył też dwa wcześniejsze pojedynki, które stoczył jeszcze dla organizacji Cage Warriors, gdzie zdobył pas.
 
„Baddy” na swoich mediach społecznościowych przekazał, że kontrakt został już podpisany:
„Umowa podpisana. I nie z tym, kogo obstawialiście. Do zobaczenia podczas wieczoru Paddy’ego 19 marca.”
 
Gala odbędzie się w Londynie na O2 Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ESTRADA POZBAWIONY PASA WBA

Juan Francisco Estrada (42-3, 28 KO) został pozbawiony przez federację WBA pasa wagi super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej.Meksykanin odpuścił obowiązkową obronę z

Czytaj więcej »