Nasz reprezentant Łukasz Siwiec już jutro wystąpi na gali Oktagon 40 w Ostrawie. Polak w walce wieczoru zmierzy się z byłym mistrzem organizacji – Davidem Kozmą (30-12). Mistrz Babilon MMA wystartuje w turnieju, w którym zwycięzca zgarnie 300 tysięcy euro – pula całego turnieju wynosi okrągły milion.

31-latek w ostatnim starciu zdobył pas organizacji Babilon MMA. Siwiec w drugiej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał niepokonanego wtedy Konrada Rusińskiego. Wcześniej Siwiec również pokazywał się z dobrej strony. Polak pokonywał przed czasem Alessandro Botti, Konrada Iwanowskiego oraz Kacpra Bróździaka.

Siwiec jedynej przegranej w zawodowej karierze doznał w 2019 roku. Polak wystąpił wtedy na Armia Fight Night 6, gdzie przegrał przed czasem z Tymoteuszem Łopaczykiem.

Łukasz Siwiec jest już po porannym ważeniu. Polak wypełnił wymagany limit przed sobotnim starciem z Davidem Kozmą (30-12). Gala będzie transmitowana w usłudzę PPV .

Ponadto udało nam się porozmawiać z Łukaszem Siwcem przed bardzo ważnym pojedynkiem. Zobaczcie co powiedział Polak przed sobotnim starciem w Czechach: