Ogromne zainteresowanie turniejem Wotore.

Ostatnio często mówi się o styczniowym turnieju prekursora walk na gołe pięści w Polsce a mianowicie federacji WOTORE. Gdy inni robili turnieje to włodarze WOTORE gruntownie i zapewne szczegółowo  studiowali zamknięte turnieje na gołe pięśći rozgrywane na całym świecie . Wnioski? Już wkrótce wszystkiego się dowiemy!
Sam styczniowy turniej owiany jest sporą dozą tajemniczości, ale udało nam się skontaktować z jednym z włodarzy, który nieco nam opowiedział na temat  egzotycznych zgłoszeń, oraz samej karty walk.
 
-Nie mogę zbyt dużo zdradzać..(Śmiech)…Ale   mogę  powiedzieć, że zgłoszenia przychodzą lawinowo  i to z najbardziej nieoczekiwanych miejsc na ziemi. Ostatnio otrzymaliśmy zgłoszenie od  niejakiego ,,Clifa”, który w załączonym opisie bez ogródek napisał, że od 12 roku życia jest członkiem gangu ,,Mara Salvatrucha” i pokaże Europejskim  ,,Cip……. ” co oznacza prawdziwa  bijatyka. Do swojego zgłoszenia dołączył materiał video przedstawiający krwawą bijatykę na pięści w Salvadorskich slamsach  używając jako rękawic łupin orzechów  kokosowych.  Inny to rosyjski Sambista o pseudonimie ,, Kostuch”, który  po 12 latach opuścił kolonię karną, notabene  tą samą  w której  przebywał sam  Michaił Chodorkowski. Jest  również dużo zgłoszeń od zawodników federacji K.O.S.T. gdzie walki są wyjątkowo brutalne. Jest zgłoszenie byłego zawodnika federacji Bellator a nawet żołnierza Legii Cudzoziemskiej który w opisie napisał, że na przedramieniu ma  wyrytych 12 prostych blizn. Co oznaczają? Możemy się tylko domyślać!
Idziemy do przodu i WOTORE  skupia   również swoją uwagę na  lokalnych  prospektach, ale kogo na arenie zobaczycie……  na tą informacje  musicie jeszcze trochę zaczekać.
Obiecuję, że będzie warto……
 
Turniej WOTORE odbędzie się już 21 stycznia w Katowickiej WALCOWNI

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »