Oficjalnie! Maja Staśko wystąpi w oktagonie

Znana aktywistka Maja Staśko wystąpi na gali High League 4. W przeszłości głośno było o jej konflikcie z włodarzem organizacji Malikiem Montaną.

Pierwsze informacje na temat możliwego występu Mai Staśko na gali High League 4 pojawiły się już pod koniec lipca. Według doniesień medialnych, aktywistka miała zmierzyć się z dziennikarką Moniką Laskowską.Początkowo włodarze gali milczeli na ten temat. Staśko natomiast zamieszczała w sieci zdjęcia ze swoich treningów.Odnotujmy, że to jedna z najbardziej znanych polskich aktywistek na rzecz praw kobiet. Na swoim koncie ma książkę pt. „Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?”.

W 2020 roku mocno poróżniła się z obecnym włodarzem High League Malikiem Montaną. Ten w odpowiedzi napisał na Instastories, że „feminizm to choroba psychiczna”. Teraz przyjdzie im współpracować przy okazji gali.Maja Staśko jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i wygłasza śmiałe opinie nie tylko na tematy związane z feminizmem.W 2021 roku wytknęła Robertowi Lewandowskiemu, że podczas wizyty w Pałacu Prezydenckim miał na ręce drogi zegarek. „Pandemia, ludzie tracą pracę, nie mają na czynsze, kobiety mieszkają ze swoimi oprawcami, czekając latami na mieszkania socjalne. Zegarek. O. Wartości. Mieszkania” – napisała wtedy.

Gala High League 4 odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się m.in. Artur Szpilka czy raper Josef Bratan. 10 sierpnia z kolei odbędzie się oficjalna konferencja prasowa promująca wydarzenie.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »