Gala Fame MMA 13 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zapowiedzieli ją z wielką pompą. Wiadomo, że podczas wydarzenia ma dojść do hitowego starcia Normana Parke’a z Popkiem.

Podczas konferencji prasowej organizatorzy Fame MMA  nie tylko potwierdzili terminy wszystkich gal w 2022 r. (mają się odbyć: 26 marca, 28 maja, 27 sierpnia i 29 października), ale też zdradzono pierwsze szczegóły dotyczące hitowych walk.

Jak informuje portal mma.pl, jedną z nich ma być starcie Normana Parke’a i Pawła „Popka” Mikołajuwa. Na ten pojedynek ostrzą sobie zęby fani freak fightów. Parke zrobił duża karierę w Fame MMA, a ostatnio został pokonany przez Borysa Mańkowskiego.

Z kolei dla „Popka” będzie to powrót do oktagonu. Ostatnio walczył we wrześniu 2020 roku, kiedy to bez większych problemów poddał Damiana „Stiflera” Zduńczyka. Później zmagał się z kontuzją, która na długo wykluczyła go z treningów.

Oficjalnie potwierdzono już starcie Parke’a z Mikołajuwem. Wiadomo, że odbędzie się on w umownym limicie wagowym, a raper będzie zdecydowanie cięższy niż jego rywal. Gala ma się odbyć 26 marca.