Nina Nunes ogłosiła przejście na sportową emeryturę

Na minionej właśnie gali UFC on ESPN 41 Nina Nunes ogłosiła przejście na sportową emeryturę. Amerykanka, która z największą organizacją MMA na świecie związana była przez 12 lat kończy przygodę z zawodowym sportem po wygranej.

Wygranej, bowiem w nocy pokonała ona niejednogłośnie na punkty Cynthię Calvillo, a potem w rozmowie z Danielem Cormierem w oktagonie ogłosiła swoją decyzję związaną ze sportem.

“Czuję, że jako zawodniczka osiągnęłam to, co chciałam osiągnąć. Zaczęło się od hobby, a dotarłam aż tutaj. Skoncentruję się teraz na coachingu i wychowywaniu dziewczyn.” – powiedziała Nunes, po czym zostawiła w oktagonie rękawice.

NIna Nunes ma 36 lat i prywatnie jest partnerką mistrzyni UFC Amandy Nunes. Panie mają wzięty ślub i posiadają córeczkę. Nunes kończy karierę z rekordem 11-7 i wygranymi m.in. z Claudią Gadelhą czy Angelą Hill.Teraz zajmie się domem i wychowywaniem wspólnej córki, bowiem rodzina jest najważniejsza:

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »