NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Niepokonany mistrz organizacji Armia Fight Night w kategorii piórkowej – Mansur Ażijew

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Jak na razie nie ogłoszono nazwiska jego przeciwnika.

Ażijew fenomenalną formę zaprezentował kibicom na jubileuszowej, dziesiątej gali AFN w lipcu tego roku, kiedy przed czasem zakończył bój z Adrianem Kępą i opuścił klatkę z mistrzowskim tytułem.

Już 5 listopada, podczas Armia Fight Night 11 w Łodzi, kibice będą mieli okazję podziwiać sportowe umiejętności reprezentanta Warszawskiego Centrum Atletyki ponownie.

Zawodnik pochodzący z Groznego zaskarbił sobie dodatkowo sympatię kibiców po ostatniej walce, kiedy zwrócił się z prośbą, by do klatki wywoływano go jako zawodnika z Polski, a nie z Czeczenii, gdyż tym, kim jest stał się właśnie na polskiej ziemi.

Mansur Ażijew w swojej zawodowej karierze nie zaznał goryczy porażki – pod sztandarem AFN pokonał Dominika Gierowskiego (AFN 9) i Mariusza Joniaka (AFN 5). Mierzył się także z Dawidem Gałęckim, Arkadiuszem Kellerem oraz Zygimantasem Linauskasem.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar