Niecodziennej sytuacja

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Do niecodziennej sytuacji doszło na gali UFC Vegas 19. Chas Skelly wyszedł do walki z Jamallem Emmersem, ale w oktagonie nie mógł doczekać się swojego rywala. Po kilku minutach ogłoszono, że Emmers nie pojawi się w oktagonie.

Announcer UFC ogłosił, że Emmers w szatni ma poważne skurcze pleców i uznano go za niezdolnego do walki. Pojedynek został więc odwołany w ostatniej chwili. To pierwsza taka sytuacja w Ultimate Fighting Championship.

Wcześniej dochodziło do odwoływania walk w UFC, m.in. z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, ale nigdy nie zdarzyło się to na kilka minut przed wyjściem do oktagonu.
Chas Skelly był wyraźnie rozczarowany obrotem spraw. 35-latek czekał aż 17 miesięcy na powrót do walk w UFC.
Kilka godzin przed rozpoczęciem gali UFC Vegas 19 z karty walk usunięto pojedynek pomiędzy Luisem Peną i Drakkarem Klosem. Powodem był pozytywny wynik testu na Covid-19 w sztabie drugiego z wymienionych zawodników.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]