Nick Diaz czeka na powrót.

utworzone przez | Wrz 8, 2020 | MMA | 0 komentarzy

Diaz, który nie walczył od stycznia 2015 roku, ma już 37 lat i ostatnio przeszedł mocną redukcję wagi aby wrócić w 2021 roku. Jego menedżer powiedział Arielowi Helwani z ESPN, że starszy brat Diaza ma formę na 100 procent i jest gotowy do powrotu.
Na dzisiaj Nick Diaz. Waży w przedziale 175-165 funtów, według swojego menedżera Kevina Mubengi i właśnie zakończył 14-tygodniową dietę i trening. To pierwszy raz od około czterech lat, kiedy schudł, powiedział Mubenga. Diaz chciał zrobić cięcie testowe wagi , ponieważ bacznie obserwuje nadchodzące wielkie walki wagi półśredniej i chce zobaczyć reakcję swojego organizmu. Według Mubengi planuje „w 100%” ponowną walkę i planuje powrót na początku 2021 r. ”

Powrót Nicka Diaza byłby wspaniały dla UFC, ponieważ jest on ogromną gwiazdą i może od razu rozpocząć hitową walkę. Mówiono o walce z Jorge Masvidalem na UFC 235 w zeszłym roku, ale nigdy nie doszło do skutku. Więc może jeśli „Gamebred” ponownie pokona Nate’a Diaza, starszy brat mógłby przyjść, by walczyć z Masvidalem.

37-latek mógł także walczyć z takimi postaciami jak Robbie Lawler czy Carlos Condit. Niezależnie od tego wygląda na to, że Nick Diaz jest ponownie gotowy do walki.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This