NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

„Ngannou nie przetrwa w bokserskim ringu”!

Tony Bellew, były bokserski mistrz świata, jest zdania, że jeśli Francis Ngannou zdecyduje się na starty w boksie, to zwyczajnie nie przetrwa w ringu z profesjonalnymi pięściarzami.Po tym jak ogłoszono, że nie doszło do porozumienia pomiędzy UFC i Francisem Ngannou, mistrzem wagi ciężkiej, dziennikarz Ariel Helwani przeprowadził na Twitterze ankietę, w której zapytał o to, gdzie ludzie chcieliby teraz zobaczyć Francisa. Większość ankietowanych wskazała pięściarstwo. Na te wyniki zareagował Tony Bellew, który napisał:

-,,Wielka szkoda! On nie przetrwa w bokserskim ringu przeciwko komukolwiek. Jest obecnie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej MMA na świecie i musi trzymać się swojej dyscypliny.”

Francis Ngannou cała czas wraca do formy po operacji kolana, którą przeszedł po ostatniej walce. Ngannou pozostaje niepokonany od roku 2018. W tym czasie wygrał sześć pojedynków i zdobył mistrzowski tytuł wagi ciężkiej. W ostatnim boju dla UFC pokonał Ciryla Gane. Na razie nie wiadomo, gdzie dalej będzie rywalizował Francis Ngannou, ale on sam wiele mówił na temat chęci spróbowania swoich sił w bokserskim ringu.