NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Natan czy ku**a nacios, ch** wie jak Ty tam masz!- mówi Szeliga

Szeli” na tik toku oraz insta stories wypowiedział się o nowym zawodniku FAME MMA – Natanie Marconiu.Piotr postanowił nawiązać do pierwszej konferencji 16 edycji

Przeciwnik Natana zaproponował zakład. Natan miałby poddać się testów antydopingowych. Wygląda na to, że nic z tego!

”Szeli” wróci do klatki najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2023 roku. Jego przeciwnikiem będzie zapewne Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek. O takim potencjalnym starciu mówiło się już w przypadku najbliższej gali FAME MMA 16, lecz były mistrz KSW jest kontuzjowany.

Piotr Szeliga postanowił wypowiedzieć się o zachowaniu Natana Marconia.

-,,Natan czy k**ua nacios ch** wie jak Ty tam masz. Nie wiem, nie znam Cię. Poznałem Cię na konferencji. Powiedz Ty mi co Ty ku**a pi**dolisz! Powiedz co Ci się może nie opłacać w tym, że federacja daje Ci możliwość zrobienia testów antydopingowych, gdzie są bardzo drogie. Mało tego Boxdel daje Ci 30 tysięcy złotych i Wiejski Koksik daje Ci swoją gażę, która na pewno mniejsza nie będzie. Po to, żebyś Ty mógł udowodnić swoim widzom swoją autentyczność. Powiedz co może Ci się w tym nie opłacać? Bogu estetyki k**wa ja tu widzę totalnie same profity chyba, że jedyne co Ci się może nie opłacać, to że twój czar pryśnie jak bańka mydlana, bo testy wyjdą pozytywnie czyli coś masz we krwi podane drogą zewnętrzną i wszystko co mówisz i robisz legnie w gruzach czyli twój kontent pójdzie się j**ać. Jakim Ty jesteś Bogiem estetyki? Takich ludzie jak Ty są dziesiątki, jak nie setki tysięcy w Polsce. Trenujących, poświęcających się temu tylko się nie uzewnętrzniają się z tym. A Ty ku**a z czego jesteś znany? Z tego, że oplułeś płatki Fagaty. Gościu jeszcze niedawno mało kto o Tobie słyszał, a Ty mówisz, że dostanie pieniędzy od Boxdela i Wiejskiego Koksika i federacja daje Ci możliwość zrobienia testów czyli masz kontent do tego, żeby potwierdzić widzowi swoją autentyczność”!