Najszybszy nokaut

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Wywodzący się z sumo Tsuyoshi Sudario został nowym rekordzistą w organizacji RIZIN pod względem najszybszego nokautu. Na gali w Nagoyi 23-latek potrzebował zaledwie 8 sekund, by zdemolować Kazushiego Miyamoto.

Dla Tsuyoshiego Sudario była to trzecia walka w MMA, w którym startuje od 2020 roku i trzeci nokaut. W poprzednich pojedynkach, stoczonych także dla RIZIN FF, Japończyk w pierwszych rundach kończył Dylana Jamesa i Ikuhisę Minowę.

Na gali RIZIN 27 były zawodnik sumo ekspresowo poradził sobie z rywalem. Miyamoto padł na deski już po drugim ciosie. Debiutujący w MMA 42-latek zdołał co prawda stać, ale od razu został skarcony potężnym prawym.
Wyczyn Tsuyoshiego Sudario to najszybszy nokaut w historii RIZIN. 23-latek wyrasta na gwiazdę wagi ciężkiej w japońskiej organizacji.

Podczas tej samej gali efektowne zwycięstwo przed poddanie odniósł były mistrz KSW w wadze piórkowej, Kleber Koike Erbst.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »