NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Najman zapewnił, że jest gotowy na walkę 2 vs 1

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. ”El Testosteron” postanowił na swoim kanale YouTube odnieść się do ostatniej wypowiedzi Daniela Omielańczuka. Najman zapewnił, że jest gotowy na walkę 2 vs 1, ale to on ma w tej sytuacji warunek…

Zawodnik KSW pojawił się w ostatnim odcinku ”Na gołe pięści Extra”, gdzie skomentował najbliższy pojedynek Najmana. Ponadto został zapytany o możliwą walkę on kontra ”El Testosteron” i Jóźwiak.

-,,Marcina znamy wszyscy, co on prezentuje w klatce… ringu – nieważne. Zobaczymy, co zaprezentuje Jóźwiak. Uważam, że Marcin nie ma żadnej presji. On przyzwyczaił ludzi do przegrywania. Ludzie chcą go oglądać, bo nie ważne, jak przegra, ale wiedzą, że przegra (…) Tak, płacisz i jesteśmy. Znaczy ja jestem, nie wiem, jak oni. Ja jestem, usiądźmy”!

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć zawodnikowi KSW. ”El Testosteron” zapewnia, że to Omielańczuk może wziąć do drużyny Pawła Jóźwiak.

-,,Doszły do mnie takie informacje, że jeden z zawodników KSW – Daniel Omielańczuk wpadł na pomysł, aby stoczyć walkę dwóch na jednego, że ja mam być z Jóźwiakiem przeciwko niemu jednemu. Omielańczuk nie bądź taki k**wa mądry. Ja jestem w stanie się zgodzić na walkę 2 na 1, ale to Ty sobie weź Jóźwiak do swojej drużyny. Bijemy się, że ja jestem sam, a was jest dwóch. Co Ty myślisz, że ja nie wiem o co Ci chodziło? Żeby mi konia trojańskiego mi podrzucić? Żeby Jóźwiak mi się ta oferma plątała pod nogami, albo żeby pod ręce wchodził? Stuknij się głowę. Wariacie ja wiem o co Ci chodzi, nie ma tak! Weź Jóźwiaka do drużyny i się rąbiemy, ja przeciwko wam dwóm. W coś takiego wchodzę”!