NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

„Na pewno dużo więcej będzie na sali” – Shamaev o współpracy z „Pudzianem”

Arbi Shamaev potwierdził, że wrócił do trenerskiej współpracy z Mariuszem Pudzianowskim, który przygotowuje się do walki z Arturem Szpilką.

Mariusz Pudzianowski od lat współpracował z Arbim Shamaevem, jednak na czas walki z Mamedem Khalidovem, do której doszło w grudniu zeszłego roku, panowie się rozstali. Wówczas nie wiadomo było czy Arbi i „Pudzian” wrócą jeszcze do współpracy, ale ostatecznie okazało się, że tak właśnie się stało. W programie Oktagon Live Arbi Shamaev powiedział:

-,,Mariusz zadzwonił. Rozmawialiśmy po walce. Powiedział, że chce wrócić. Rozmawialiśmy jak miałoby to wszystko wyglądać. Jest współpraca dalej ustalona”

Shamaev zapowiedział też, że chce dokonać pewnych zmian we wspólnych działaniach z Mariuszem, ale na razie zdradził tylko, że:

-,,Na pewno będzie dużo więcej, dużo więcej będzie na sali.”

Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką dojdzie podczas gali XTB KSW: Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na PGE Narodowym. W ostatnim swoim boju, do którego doszło w grudniu zeszłego roku, Mariusz musiał uznać wyższość w klatce Mameda Khalidova. Teraz więc „Pudzian” będzie chciał powróci na drogę zwycięstw i powtórzyć swój sukces z pierwszej gali Colosseum, podczas której brutalnie rozbił Tyberiusza Kowalczyka.