Murańscy znów atakują Tańculę przed Fame MMA 15

Piątkowa gala Fame MMA 15 zapowiada się jako wydarzenie, w którym dojdzie do długo wyczekiwanych pojedynków rewanżowych. Jednak najwięcej emocji,erialu „Lombard” miał okazję już wygrać zarówno z mimo wszystko, wzbudza starcie Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich.Aktor znany z s Mateuszem Murańskim, jak i Jackiem Murańskim. Obaj jednak nie są w stanie zaakceptować tych werdyktów. Dlatego Tańcula chce wszystkim udowodnić swoją wyższość bijąc się z dwójką rywali jednego wieczora. Najpierw zmierzy się z młodszym z rodu, a później w klatce rzymskie będzie walczył ze starszym. Czy ten plan mu się powiedzie?Zdaniem Jacka Murańskiego nie ma żadnych szans na ten scenariusz. Nawet więcej, doświadczony aktor wprost powiedział, co sądzi o rywalu zarówno swoim, jak i swojego syna.

– Podstępność, dwulicowość, osobowość bardzo fałszywa. Nie bez powodu się skumał z największym trollem i szkodnikiem w tej chwili polskiego internetu, czyli samozwańczym „Szalonym Reporterem” – wymieniał Jacek Murański w zapowiedzi ich walki.- Będę miał okazję obić ich obu naraz, na jednej gali. Zrobię to z niewątpliwą radością i przyjemnością. Tańcula, zdałeś mi ostatnio 156 ciosów bezkarnie. Nie masz żadnych szans, gdy wyjdę do Ciebie zdrowy. Żadnych ty wiesz i ja to wiem – zakończył „Stary Muran”.Fame MMA 15 odbędzie się w piątek, 26 sierpnia. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela „Lil Masti” Bogusz. Natomiast poza tym będzie można zobaczyć m.in. Marcina „Xayoo” Majkuta, Filipa Zabielskiego czy Mikołaja „Konopskyy’ego” Tylko.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »