NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Mistrz świata zszokował. Opowiedział o życiu z dwiema kobietami naraz

David Haye w przeszłości był mistrzem świata w boksie. Tylko cztery razy z ringu schodził pokonany. Walczył z takimi sławami jak Władimir Kliczko, Nikołaj Wałujew czy Dereck Chisora. Obecnie jest na sportowej emeryturze i zadziwił kibiców swoimi słowami. 42-latek opowiedział, jak wygląda jego życie w trzyosobowym związku.

David Haye zadebiutował w zawodowym ringu w 2002 roku. W swoim pierwszym pojedynku pokonał Tony’ego Bootha. Zanim został mistrzem świata, zmierzył się z Polakiem, Tomaszem Boninem, którego pokonał przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie.Brytyjczyk był mistrzem w dwóch kategoriach wagowych – ciężkiej (WBA) oraz junior ciężkiej (WBC, WBA, WBO). W trakcie całej kariery stoczył 32 walki. Wygrał 28 z nich, w tym aż 26 przed czasem.

W ostatnim czasie 42-latek po raz pierwszy otwarcie opowiedział o swoim związku z dwoma kobietami. Nie ukrywa, że żyje razem z Uną Healy i Sian Osborne. W mediach społecznościowych zamieścił na początku roku wspólne zdjęcie całej trójki.

Lubię zachowywać swoje życie prywatne dla siebie. Wpuszczam trochę ludzi do swojego życia przez media społecznościowe, ale to, co robię za zamkniętymi drzwiami, jest między mną a dziewczynami – cytuje jego słowa portal sportbible.com.

Jeden z przyjaciół Haye’a anonimowo przedstawił gazecie „The Sun” kolejne szczegóły. Były pięściarz oraz Sian Osborne mieli utworzyć profil w jednej z aplikacji randkowych, aby znaleźć trzecią osobę do ich związku.

Aplikacja jest bardzo ekskluzywna i dyskretna, co było dla nich idealne. David i Sian po dwóch latach postanowili uczynić swój związek otwartym. Poinformowali, że chcą spróbować nowych doświadczeń. Rozmawiali z kilkoma osobami, zanim zostali przedstawieni Unie i od razu się polubili – powiedział.