Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie potencjalnego rywala do Szymona Kołeckiego.

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie potencjalnego rywala do Szymona Kołeckiego. Przyznał, że chciałby, aby ten w kolejnej walce zmierzył się z podwójnym mistrzem KSW.

Roberto Soldić po ostatniej wygranej z Mamedem Khalidovem ogłosił, że chce spróbować swoich sił w kategorii półciężkiej. Po zwycięstwie na KSW 65 rzucił wyzwanie ówczesnemu mistrzowi Tomaszowi Narkunowi.
 
Trener na swoich social mediach zaproponował, aby wcześniej doprowadzić do starcia Szymona Kołeckiego z Roberto Soldiciem. Walka mogłaby być eliminatorem do mistrzowskiego tytułu. Okniński wyjaśnił, że rozmawiał ze swoim podopiecznym i on również jest zainteresowany takim pojedynkiem.
Przypomnijmy, Kołecki aktualnie nie jest zawodnikiem KSW. Odszedł z organizacji po nieudanych negocjacjach dotyczących walki o pas z Tomaszem Narkunem. Wieloletni mistrz kategorii półciężkiej stracił jednak swój tytuł w ostatnim starciu.
Po przegranej z Ibragimem Chuzhigaevem zażądał natychmiastowego rewanżu, ale szef KSW przyznał, że takiego nie dostanie. W kategorii półciężkiej doszło więc do sporych zmian. Mirosław Okniński proponuje eliminator pomiędzy Kołeckim i Soldiciem, natomiast Chorwat za pośrednictwem social mediów zgodził się już na starcie z Rosjaninem.

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »