Michał Oleksiejczuk rozbił rywala na UFC Vegas 59

Kapitalny debiut w kategorii średniej zanotował na UFC Vegas 59 Michał Oleksiejczuk (17-5). Polak potrzebował niecałych dwóch minut, aby rozbić i znokautować weterana MMA, Sama Alveya (33-18-1).

Od pierwszych sekund to Oleksiejczuk wywierał presję i zepchnął przeciwnika pod siatkę oktagonu. „Husarz” świetnie przymierzył lewym sierpowym i Alvey szybko znalazł się na deskach. Amerykanin zdołał się podnieść, ale był już mocno zamroczony.”Husarz” poszedł za ciosem, nie odpuszczał rywalowi w stójce. Wreszcie ponownie trafił lewym, a zmasakrowany rywal drugi raz runął na deski. Sędzia przerwał pojedynek. To była szybka demolka w wykonaniu reprezentanta Ankosu MMA Poznań.

Michał Oleksiejczuk odniósł piąte zwycięstwo w szeregach UFC (czwarte przed czasem). 27-latek udanie zadebiutował w kategorii średniej. Wcześniej rywalizował w wadze do 93 kg.Sam Alvey po gali w Las Vegas prawdopodobnie pożegna się z Ultimate Fighting Championship. „Uśmiechnięty” przegrał 8 z 9 ostatnich pojedynków w największej organizacji MMA na świecie.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »