NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Michał Materla zmienia zasady

Organizacje freakowe mają takie budżety, że nie skorzystać z takiej okazji to szkoda. Przez pół swojej kariery właściwie walczyłem za darmo, albo dokładałem do tego całego biznesu – mówi Michał Materla w rozmowie z Tomaszem Sararą.

 
Michał Materla wygrał swoją walkę na gali KSW 66. Zrobił to w efektowny sposób. Gala miała miejsce w jego rodzinnym Szczecinie.
 
Publiczność zgromadzona na trybunach była wniebowzięta i dała upust swoim emocjom, gdy Materla wracał do szatni po zakończonym pojedynku. „Cipao” znokautował w pierwszej rundzie Jasona Radcliffe’a.
 
Okazuje się, że doświadczony zawodnik rozważa zmianę organizacji i przejście do freak-fightów, które w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. A co za tym idzie: większymi wynagrodzeniami dla najlepszych zawodników.
Materla z racji swoich nieprzeciętnych umiejętności byłby wielką gwiazdą np. Fame MMA, do którego niedawno trafił Norman Parke. Ostatnio mierzył się z Borysem Mańkowskim. Był to pierwszy w Polsce sportowy pojedynek w organizacji freakowej.
 
Materla w rozmowie z Tomaszem Sararą przyznał, że jest gotowy na zmianę organizacji w najbliższej przyszłości. Podał konkretne argumenty.
 
– Nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań, mało tego, jako osoba, która przez pół swojej kariery właściwie walczyłem za darmo, albo dokładałem do tego całego biznesu, czyli jeździłem na galę i koszta kosztowały więcej niż wygrana. Robiłem to z pasji i z tego, że kocham ten sport. Dzisiaj te organizacje freakowe mają takie budżety, że nie skorzystać z takiej okazji to szkoda – powiedział Materla.

JOYCE RYWALEM FURY’EGO W LECIE?

O planach Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) już Was informowaliśmy. A jakie kroki podejmie Tyson Fury (33-0-1, 24 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC?Mike Coppinger – znany i

Czytaj więcej »
AI Chatbot Avatar