NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Michał Materla już 5 czerwca wróci do oktagonu

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]To oficjalne! Były mistrz KSW w wadze średniej, Michał Materla już 5 czerwca wróci do oktagonu w nowej organizacji. EFM SHOW odkrywa kolejne karty.

Michał Materla ma na koncie prawie 40 profesjonalnych walk. Swoją karierę rozpoczął w 2013 roku, kiedy to pokonał Tomasza Janiszewskiego (walczącego 9 kwietnia podczas gali EFM SHOW).

Droga „Cipao” dość szybko przecięła się z KSW, gdzie stoczył większość swoich dotychczasowych walk. Ma na swoim koncie 29 zwycięstw. Ostatnie jego starcie to przegrana z Roberto Soldiciem podczas KSW 56.
36 latek powraca do oktagonu EFM. Dlaczego powraca? Materla w EFM już walczył – w czerwcu 2020 wygrał z Wilhelmem Ottem i został mistrzem European Fight Masters w wadze średniej. Teraz będzie miał okazję obronić swój pas podczas gali w Bułgarii, która odbędzie się 5 czerwca.
Michał Materla jest nie tylko zawodnikiem EFM SHOW, ale również jej współwłaścicielem. Podczas rebrandingu organizacji w marcu 2021, Materla dołączył do głównych inwestorów.
Przeciwnika Materli poznamy niedługo. Jak zapowiedział Norbert Sawicki (jeden z właścicieli EFM SHOW) możemy się spodziewać pojedynku rangi europejskiej, tak aby dostarczyć najlepszych zawodników i najlepsze starcia!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar