Michał Królik ostro do Alana Kwiecińskiego…

Królik postanowił nawiązać do ostatniej sytuacji. Tomasz Gromadzki wyjawił, że ”Alanik” dostał propozycję walki na gali MMA ATTACK, ale ostatecznie postanowił ją odrzucić.

-,,Teraz jest nagle gotowy do walki… hahahaah jak parę tygodni temu mieliśmy propozycję wspólnej walki na gali MMA ATTACK w dniu 24.09, to twierdził, że musi sobie odpocząć. Pewnie siano się nie zgadzało i za mało zostałoby po wypłaceniu 5 tysięcy złotych, które obiecał na chore dzieci. Swoją drogą trochę mu się nie dziwię, wpi**dol gwarantowany. Żałosne”!

Królik dołożył swoje!

-,,No i co? Ty ku**a obsrańcu! Mój kolega mógł cię wyjaśnić, to pierdo**sz, że nie będziesz walczył z nołnejmem. Ty jesteś po prostu obsrany ku**a. Kwieciński, bo o tobie mowa, dostałeś propozycję na MMA Atack i Ty gadasz, że z nołnejmem? Ten nołnejm by cie rozpie***lił w 3 sekundy. Ty ku**a parcho wstrętna”!.

”Matrix” wystąpił nie tak dawno na WOTORE 5, gdzie doszło do rewanżu z Bartoszem Batrą. Królik zaprezentował się z kapitalnej strony i brutalnie znokautował rywala. Może Alanik i Królik na WOTORE 6?

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »