Królik postanowił nawiązać do ostatniej sytuacji. Tomasz Gromadzki wyjawił, że ?Alanik? dostał propozycję walki na gali MMA ATTACK, ale ostatecznie postanowił ją odrzucić.

-,,Teraz jest nagle gotowy do walki? hahahaah jak parę tygodni temu mieliśmy propozycję wspólnej walki na gali MMA ATTACK w dniu 24.09, to twierdził, że musi sobie odpocząć. Pewnie siano się nie zgadzało i za mało zostałoby po wypłaceniu 5 tysięcy złotych, które obiecał na chore dzieci. Swoją drogą trochę mu się nie dziwię, wpi**dol gwarantowany. Żałosne”!

Królik dołożył swoje!

-,,No i co? Ty ku**a obsrańcu! Mój kolega mógł cię wyjaśnić, to pierdo**sz, że nie będziesz walczył z nołnejmem. Ty jesteś po prostu obsrany ku**a. Kwieciński, bo o tobie mowa, dostałeś propozycję na MMA Atack i Ty gadasz, że z nołnejmem? Ten nołnejm by cie rozpie***lił w 3 sekundy. Ty ku**a parcho wstrętna”!.

?Matrix? wystąpił nie tak dawno na WOTORE 5, gdzie doszło do rewanżu z Bartoszem Batrą. Królik zaprezentował się z kapitalnej strony i brutalnie znokautował rywala. Może Alanik i Królik na WOTORE 6?