Michał Kita (21-13-1) pokonał Marka Samociuka (3-2)

Michał Kita (21-13-1) pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Marka Samociuka (3-2) podczas gali KSW 65 w Gliwicach. 41-latek z Zabrza znów jest w grze o najwyższe cele w wadze ciężkiej.

Samociuk odważnie zaczął walkę. Zawodnik z Białej Podlaskiej nie bał się wymieniać ciosów z bardziej doświadczonym rywalem i dużo kopał. Kita poszedł więc po obalenie i zapędził przeciwnika pod siatkę. Tam zasypał go gradem ciosów i sędzia musiał przerwać pojedynek.
 
Niespodzianki nie było. Faworyzowany „Masakra” odniósł w Gliwicach 21 zawodowe zwycięstwo i przełamał się po dwóch wcześniejszych przegranych z Philem De Friesem i Darko Stosiciem.
 
Michał Kita odniósł trzeci triumf w szeregach KSW. 41-latek to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce, mający za sobą walki dla organizacji M-1 Global, Bellator czy FEN.
Z kolei Marek Samociuk doznał drugiej porażki w zawodowej karierze. W debiucie dla KSW sensacyjnie znokautował Izu Ugonoha.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »