Michał Andryszak poznał rywala, z którym zmierzy się na FEN 42 we Wrocławiu. Będzie nim Eder de Souza. Stawką pojedynku będzie tytuł mistrza Fight Exclusive Night w kategorii ciężkiej.

Polsko-brazylijska walka będzie co-main eventem gali, która odbędzie się 15 października we wrocławskiej hali Orbita. Przypomnijmy, że „Bambu” jest aktualnym mistrzem FEN w kategorii półciężkiej. Pas mistrzowski tej wagi dzierży od października zeszłego roku. Wówczas na FEN 36 pokonał przez duszenie Brabo Marcina Wójcika. Na najbliższej gali de Souza stanie przed szansą wywalczenia drugiego tytułu. 

Przed 40-latkiem trudne zadanie. Jego przeciwnikiem będzie Andryszak, a zatem jeden z najlepszych polskich zawodników królewskiej kategorii wagowej. „Longer” zaliczył bardzo udane wejście do klatki FEN. W styczniu na gali w Ostrowie Wielkopolskim pokonał przez techniczny nokaut Evgeniya Goluba. 

W karcie walk FEN 42 znalazło się 10 pojedynków. W main evencie Cezary Oleksiejczuk przystąpi do drugiej obrony tytułu mistrza dywizji półśredniej. Jego rywalem będzie doświadczony Adrian Zieliński. Ponadto na gali wystąpią m.in. Łukasz Charzewski, Dominik Zadora czy Szymon Dusza.