Michael Page zrewanżował się Douglasowi Limie w walce wieczoru gali Bellator 267 w Londynie,

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Werdykt tego starcia wzbudził jednak sporo kontrowersji. Po 15 minutach głównego pojedynku dwóch sędziów przyznało zwycięstwo w stosunku 29-28 dla Brytyjczyka. Z przebiegu pojedynku można było odnieść wrażenie, że aktywniejszym zawodnikiem był były mistrz wagi półśredniej Bellator.

Douglas Lima był bliski powtórzenia sukcesu z pierwszej walki z Michaelem Page’em, gdy w drugiej rundzie był o włos od znokautowania rywala ciosem podbródkowym. Tym razem jednak „MVP” zdołał wyjść z opresji.
W pozostałych pojedynkach londyńskiej gali Bellatora zwycięstwa odnieśli m.in. Leah McCourt, Tim Wilde czy znany z walk w Polsce Davy Gallon. Porażek doznali z kolei byli zawodnicy KSW – Yannick Bahati oraz Michael Dubois. Pierwszy z nich przegrał przez techniczny nokaut z Lukiem Trainerem, a drugi został błyskawicznie poddany w pierwszej rundzie przez Lewisa Longa.

gs.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Jak szkolono wojowników ninja?

Między XV a XVII wiekiem japońscy shinobi (w wolnym tłumaczeniu: „złodzieje”) zajmowali się sztuką kamuflażu, sabotażem oraz skrytobójstwem. Mieszkali w górskich osadach, gdzie mogli ćwiczyć potajemnie. Według Stephena

Czytaj więcej »