Matt Brown vs Bryan Barberena

Matt Brown po raz pierwszy od 2014 roku podejmie przeciwnika w swoim rodzinnym mieście. 26 marca na gali w Columbus zmierzy się z Bryanem Barbereną.

 
 
Brown miał skrzyżować rękawice z Barbareną jeszcze w grudniu ubiegłego roku, jednak musiał zrezygnować ze względu na pozytywny wynik testu na COVID-19. Jego przeciwnik ostatecznie skrzyżował rękawice z Darianem Weeksem, którego pokonał na pełnym dystansie. Ten występ był dla niego pierwszym zwycięstwem w 2021 roku. Wcześniej przez decyzję sędziowską Barbarena przegrał z Jasonem Wittem. W swoich ostatnich czterech pojedynkach, wygrał dwa razy – z Weeksem oraz Anthony’m Ivy’m, również na pełnym dystansie.
 
Brown tymczasem po powrocie do zdrowia stanie przed szansą, by powiększyć ciąg zwycięstw do dwóch starć. Swój ostatni pojedynek stoczył w czerwcu ubiegłego roku, gdy przez KO w drugiej rundzie pokonał Dhiego Limę. Wcześniej zaliczył dwie porażki z rzędu kolejno z Miguelem Baezą (TKO w drugiej rundzie) oraz z Carosem Conditem (decyzja sędziowska).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ESTRADA POZBAWIONY PASA WBA

Juan Francisco Estrada (42-3, 28 KO) został pozbawiony przez federację WBA pasa wagi super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej.Meksykanin odpuścił obowiązkową obronę z

Czytaj więcej »