Mateusz Masternak vs Adam Balski

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Gala KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie już za ponad tydzień. W czwartek ogłoszono walkę o pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej. Zmierzą się w niej Mateusz Masternak (43-5, 29 KO) z Adamem Balskim (15-0, 9 KO).

W sobotę 30 maja kibice będą świadkami polskiego starcia o pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej. Mateusz Masternak wraz z Adamem Balskim zmierzą się podczas gali KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie.

„Master” w ubiegłym roku podpisał kontrakt z grupą KnockOut Promotions. Był to dla niego powrót do boksu zawodowego po dwuletniej przerwie. We wrześniu wrocławianin pokonał Taylora Mabikę jednogłośną decyzją sędziów. Kilka miesięcy później okazał się górą w starciu z Jose Ulrichem.

30 maja na jego drodze stanie Adam Balski. Pięściarz z Kalisza ostatni raz walczył we wrześniu 2020. Wygrał wtedy przed czasem z Jackiem Prusakiem podczas gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie.

Starcie Balskiego z Masternakiem o pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej to przedsmak tego co czeka kibiców w walce wieczoru. W main evencie zmierzą się ze sobą Artur Szpilka i Łukasz Różański.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »