Mateusz Gamrot otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji

utworzone przez | Wrz 4, 2020 | MMA | 0 komentarzy

Mateusz Gamrot otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji
Mateusz Gamrot (17-0) ma w czym wybierać. Podwójny mistrz KSW, po rozwiązaniu kontraktu z polską federacją, otrzymał oferty ze wszystkich stron świata. Propozycję złożyły mu m.in. UFC, Bellator, PFL czy One Championship.

Gamrot 1 września poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest wolnym zawodnikiem. 29-latek oznaczył w swoim poście wszystkie liczące się organizacje MMA na świecie. Szybko otrzymał odpowiedź od każdej z nich.
“Gamer” w programie “Oktagon Live” zdradził, że otrzymał oferty z UFC, ONE Championship, Absolute Championship Akhmat, Bellatora, PFL oraz KSW. Niepokonany zawodnik swój wybór ogłosi w najbliższych tygodniach. Największe szanse na angaż Gamrota ma oczywiście Ultimate Fighting Championship – potentat w światowym MMA.
Reprezentant poznańskiego Czerwonego Smoka ma za sobą pracowity okres. W odstępie sześciu tygodni stoczył dwie walki. Najpierw, na KSW 53, Polak mocno porozbijał Normana Parke’a, efektownie kończąc trylogię z Irlandczykiem z Północy. Następnie, na KSW 54, Mateusz Gamrot na pełnym dystansie wypunktował Mariana Ziółkowskiego.

Gamrot zawodowo walczy w MMA od 2013 roku. Trzy lata później zdobył on mistrzowski pas KSW w wadze lekkiej, a w 2018 roku został również mistrzem kategorii piórkowej.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This