Marvin Vettori pokonał jednogłośnie na punkty Kevina Hollanda.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Bez niespodzianki zakończyła się walka wieczoru UFC Vegas 23. Marvin Vettori pokonał jednogłośnie na punkty Kevina Hollanda. We wcześniejszych pojedynkach efektowne wygrane odnieśli Mateusz Gamrot, Mackenzie Dern czy Julian Marquez.

Marvin Vettori zamęczył zapaśniczo Hollanda, który pojedynek z nim wziął w zastępstwie za Darrena Tilla. Włoch wygrał wszystkie z pięciu rund i zgłosił gotowość do rewanżowej walki z Israelem Adesanyą, tym razem o mistrzowski pas UFC w wadze średniej.

Po raz kolejny brazylijskie jiu jitsu Mackenzie Dern okazało się za mocne dla jej rywalki. Tym razem 28-latka poddała w pierwszej rundzie balachą wyżej notowaną Ninę Nunes.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »