Mariusz Radziszewski (18-18-2) zadebiutuje w klatce Armia Fight Night na gali w Gliwicach, która odbędzie się 26 lutego. Jego rywal nie został jeszcze ogłoszony.

Debiutant w klatce AFN to weteran polskiego MMA z niezwykle bogatą zawodową karierą. Fighter z Bytomia może pochwalić się ogromnym doświadczeniem – pierwszą walkę stoczył w 2004 roku i zgromadził już na swoim koncie 38 pojedynków.

Bilans Mariusza Radziszewskiego to 18 zwycięstw, 18 przegranych i 2 remisy. 37-latek może pochwalić się medalami Międzynarodowych Mistrzostw Polski Full Contact jiu-jitsu oraz turniejów grapplingowych. Kibice mieszanych sportów walki mogli także oglądać jego zmagania w programie „Tylko Jeden”.

„Radzik” na co dzień trenuje w klubie Shark Top Team Bytom pod okiem Jakuba Rumasa, Rafała Raczyńskiego oraz Marcina Wrzoska. Ostatnio był widziany w klatce na gali IMPACT MMA 1 we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas w drugiej rundzie starcia jego wyższość musiał uznać Michal Dobias. Rok wcześniej na gali Wotore z numerem 3 Radziszewski pokonał Said-Magomeda Abdulkadyrova. Poza tym występował na takich galach jak Oktagon, Fight Exclusive Night, PLMMA, Celtic Gladiator czy M1 Challenge.