Mariusz P. – znany zawodnik MMA oraz były strongman został oskarżony

utworzone przez | Mar 26, 2021 | Ciekawostki, MMA | 0 komentarzy

Mariusz P. – znany zawodnik MMA oraz były strongman został oskarżony – ustalił serwis Money.pl. Sprawa dotyczy 2018 r. i wejścia przez niego do jednego z hosteli, gdzie wywiercił zamki, zajął pokoje i zarekwirował meble.
P. twierdzi, że część biznesu była jego własnością. Sprawą zajął się sąd rejonowy w Wadowicach. To przestępstwo zagrożone pozbawieniem wolności od trzech miesięcy do nawet 5 lat.
Prokuratura w Wadowicach początkowo umorzyła postępowanie, ale sąd uchylił taką decyzję. Prokuratura ponownie podjęła się tej sprawy i znowu ją umorzyła. Dlatego współwłaściciel hostelu, Andrzej Kowalczyk, występuje w tej sprawie w roli oskarżającego.
Mariusz P. komentował sprawę w sieci. Wyjaśniał, że nabył połowę udziałów w hotelu od byłej żony Kowalczyka i miał prawo do korzystania z części hostelu. W odpowiedzi Kowalczyk stwierdził, że P. nie mógł siłą przejąć połowy hostelu, bo jego rozprawa z byłą żoną o podział majątku ciągle trwa. Andrzej Kowalczyk oszacował, że działania P. mogły go kosztować nawet kilkaset tysięcy złotych.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This