Marian Ziółkowski vs Daniel Torres

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Marian Ziółkowski ma na oku kolejnego rywala w KSW. Mistrz wagi lekkiej chciałby skrzyżować rękawice z Danielem Torresem. Polak zaapelował o walkę z Brazylijczykiem w mediach społecznościowych.

Ziółkowski jest mistrzem KSW od 19 grudnia 2020 roku. „Złoty Chłopiec” wywalczył pas, nokautując w rewanżu Romana Szymańskiego. 24 kwietnia warszawianin obronił tytuł, poddając duszeniem zza pleców Macieja Kazieczkę. 
Wydaje się, że kolejnym rywalem Ziółkowskiego powinien być Borys Mańkowski. „Diabeł Tasmański” w najbliższych miesiącach nie będzie mógł jednak walczyć z powodu kontuzji. Dlatego też mistrz szuka innego rywala. 
„Wygląda na to, że przed grudniem nie ma co liczyć na walkę z Borysem, więc na myśl przychodzi mi zawodnik, który sam deklarował, że bardzo chce walki ze mną. Mistrz KSW. Daniel Torres. Będę gotów na sierpień/wrzesień. Zróbmy walkę dwóch mistrzów” – napisał na Instagramie Marian Ziółkowski. 
Daniel Torres to autor jednej z największych sensacji w KSW. To on 30 stycznia znokautował Salahdine’a Parnasse’a i odebrał Francuzowi pas w wadze piórkowej. „Tucanao” wygrał cztery ostatnie pojedynki. 
Najbliższa gala KSW odbędzie się 5 czerwca w Gdańsku. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Łukaszem Jurkowskim. 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »