Marcin Wrzosek vs Mariusz 'Sarius’ Golling-sportowe starcie na gali Fame MMA 15

Pojedynek Marcina Wrzoska z Mariuszem 'Sariusem’ Gollingiem zapowiadany jest na najbardziej sportowe starcie na gali Fame MMA 15. O klasie byłego mistrza KSW nie trzeba nawet dyskutować, ale już sportowa przeszłość znanego rapera była mocno enigmatyczna.Okazuje się, że „Sarius” w przeszłości osiągał niemałe sukcesy. W wieku młodzieżowca reprezentował kadrę Śląska w boksie amatorskim, a nawet sięgnął po mistrzostwo tego makroregionu.- Mam za sobą to zaplecze w wieku kadeta. Wtedy boksowałem w kadrze Śląska. Byłem mistrzem Śląska, nie jest to mistrz Polski, ale jakieś doświadczenie już mam – mówił ostatnio raper.

-,,Wiadomo, moje popisy sportowe dzieli 4-letnia trasa koncertowa i sporo rock’n’rolla w życiu. Jednak mimo wszystko została technika czy tam psychika do sportu. To wszystko zostaje. Nie ukrywam, że jednak muszę teraz sporo trenować głównie jeżeli chodzi o tlen czy robienie wagi – dodał „Sarius”.

Obecnie Mariusz Golling współpracuje ze znanym polskim zawodnikiem kategorii ciężkiej Marcinem Siwym. Obaj zresztą już za czasów młodzieżowych reprezentowali ten sam klub, czyli Start Częstochowa.

Na piątkowej gali „Sarius” zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem na ringu bokserskim. Będzie to walka na dystansie trzech rund po trzy minuty. Warto podkreślić, że były mistrz KSW już przegrał z jednym „freakiem” i to właśnie w boksie. Mowa o jego pojedynku z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Fame MMA 15 odbędzie się w piątek, 26 sierpnia. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela „Lil Masti” Bogusz. Natomiast poza tym będzie można zobaczyć m.in. Marcina „Xayoo” Majkuta, Filipa Zabielskiego czy Mikołaja „Konopskyy’ego” Tylko.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »