Marcin Różal Różalski – czy jednak gołe pięści?

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Dwa lata kibice czekają na kolejną walkę Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW ma stoczyć ją jesienią tego roku ale nie wiadomo w jakiej formule . Dograne są już wszystkie kwestie dotyczące miejsca, daty i rywala dla „Różala”. Pewne jest, że pojedynek nie odbędzie się w MMA.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak się stanie – powiedział Artur Ostaszewski w programie „Oktagon Live” w Kanale Sportowym.

– To będzie hit – dodał menadżer „Różala” z grupy Shocker MMA Solutions. Wydaje się więc, że w grę wchodzi występ byłego mistrza KSW w kickboxingu bądź zyskującej na popularności walce na gołe pięści. Znając charakter Różala , jego charyzme i zamiłowanie do czystej bójki pewnie wybierze tą drugą formułę!

A w Polsce istnieją już trzy organizacje, które promują pojedynki bez rękawic. Jako pierwsze na rynku pojawiło się Wotore, które organizuje turnieje VALETUDO , później GROMDA, a na końcu Krwawy Sport z Pomorza.
Z kolei z organizacji związanych z kickboxingiem na pierwszy plan wysuwają się HFO oraz FEN. Rok temu działalność zawiesiła prężnie działająca federacja DSF Kickboxing Challenge, zmagająca się z dużymi problemami finansowymi. To właśnie dla niej ostatnią walkę stoczył Różal w kwietniu 2018 roku.
Różal” to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników sportów walki w Polsce. Były mistrz świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 roku w formule K-1 z powodzeniem rywalizował w latach 2011-2017 w MMA, czego ukoronowaniem było zdobycie mistrzowskiego pasa federacji KSW w kategorii ciężkiej na PGE Narodowym[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_code _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″][/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

1 452 odpowiedzi