W walce wieczoru gali MMA VIP 3 w Częstochowie bokser Marcin Najman (4-6) rozbił Ryszarda „Szczenę” Dąbrowskiego (1-1) z programu „Chłopaki do wzięcia”.

Był to główny pojedynek imprezy w Częstochowie. Wcześniej podczas gali doszło do między innymi starć kobiet z mężczyznami.
Starcie zakończyło się błyskawicznie, bo już w pierwszej rundzie. „El Testosteron” szybko obalił „Szczenę” i zalał go uderzeniami z góry. Całość potrwała zaledwie osiemnaście sekund.
Marcin Najman i Ryszard Dąbrowski nie przepadali za sobą przed starciem. Dzień przed walką wpadli w konflikt. Zdecydowanym faworytem starcia był częstochowianin, ale w walkach z jego udziałem wszystko jest możliwe.
42-latek znany z KSW czy MMA Attack udanie powrócił po porażce z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem. Wcześniej związany był z Fame MMA, gdzie pokonywał Piotra Witczaka i Dariusza Kaźmierczuka oraz przegrał z Piotrem Piechowiakiem.
„Szczena”, który zasłynął w programie Polsatu „Chłopaki do wzięcia”, stoczył w MMA drugą walkę. Podczas poprzedniej edycji MMA VIP pokonał „Psychotropa”.
To nie koniec kontrowersyjnych walk z udziałem „El Testosterona”. Po starciu pięściarz przyznał, że w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z Jackiem Murańskim lub… legendą piłki nożnej, Zbigniewem Bońkiem!.