Marcin Held vs. Myles Price – 20 sierpnia na gali PFL w Londynie

Marcin Held zmierzy się z Irlandczykiem Mylesem Pricem na gali PFL w Londynie. Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia, a Polak w mediach społecznościowych zamieścił plakat z informacją o 20 % zniżce na bilety dla fanów, którzy przy zakupie wpiszą kod: MHELD.
 
„Magic” to doświadczony rywal, który ma za sobą występy dla takich organizacji jak BAMMA, Cage Warriors, Bellator czy Brave CF. Price w czterech ostatnich występach zanotował jednak trzy porażki przegrywając z Normanem Parke, Anthonym Pettisem i Jeremym Stephensem.
 
Warto wspomnieć, że Marcin Held również nie ma obecnie najlepszej passy zatem należy się spodziewać, że obaj zawodnicy zrobią wszystko by dopisać zwycięstwo do rekordu i „utrzymać” się w organizacji PFL.
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »