Marcin Held rozpoczyna zmagania

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]W nocy z piątku na sobotę zmagania w turnieju wagi lekkiej Professional Fighters League rozpocznie Marcin Held. Już w pierwszej walce Polak stanie przed dużym wyzwaniem. Jego przeciwnikiem będzie dwukrotny mistrz PFL, Natan Schulte.
Bukmacherzy w roli mocnego faworyta stawiają Brazylijczyka. „Russo” dysponuje podobnym doświadczeniem w MMA co Polak i podobnie jak on lubi poddawać swoich przeciwników, ale na jego korzyść przemawiają też ostatnie sukcesy.

29-latek trenujący w American Top Team dwukrotnie zdobył milion dolarów, triumfując w dwóch poprzednich edycjach turnieju kategorii lekkiej – w 2018 i 2019 roku. Jest niepokonany w MMA od ponad czterech lat.

Kurs na zwycięstwo Natana Schulte oscyluje w granicach 1.3, gdy w przypadku zawodnika Bastionu Tychy i Ankosu MMA Poznań sięga nawet 3.5. Oznacza to, że stawiając 100 zł na triumf Helda, w przypadku jego wygranej będzie można wygrać ponad 300 zł (po odjęciu podatku).

Marcin Held zapowiada, że postara się o niespodziankę, a rola underdoga w nadchodzącym pojedynku mu odpowiada (czytaj więcej >>>). Weteran Bellatora i UFC do debiutu w PFL przystępuję po serii czterech zwycięstw z rzędu, w tym trzech odniesionych w cenionej organizacji ACA, gdzie rywalizował w latach 2018-2019.

Pojedynek Polaka z Brazylijczykiem poprzedzi główną walkę gali PFL 1 w Ocean Casino Resort w Atlantic City. W niej były mistrz UFC, Anthony Pettis zmierzy się z Clayem Collardem.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *