Maksymilian Wiewiórka (3-1) został nowym mistrzem Fame MMA

Maksymilian Wiewiórka (3-1) został nowym mistrzem Fame MMA. „Wiewiór” wypunktował w walce o pas Adriana „Polaka” Polańskiego (4-3).

Adrian Polański, pod względem umiejętności sportowych, stał się jednym z najlepszych zawodników Fame MMA. Wygrał cztery starcia z rzędu – pokonywał w nich Amadeusza „Ferrariego” Roślika oraz Dawida Malczyńskiego. Zdobył dzięki temu pas mistrzowski w kategorii do 70 kilogramów.
 
Jego kolejnym rywalem był Maksymilian Wiewiórka, który przegrał w debiucie z Michałem Handkem, ale później w MMA dwukrotnie pokonał Kamila „Hassiego” Hassana, a w K-1 Amadeusza „Ferrariego” Roślika.
 
Pojedynek bardzo agresywnie zaczął „Polak”, który trafiał „Wiewióra”. Obalił, ale pojedynek szybko wrócił do stójki. W drugiej i trzeciej rundzie to Wiewiórka dążył do parteru. Zawodnicy dali z siebie wszystko! Nie było jednak wątpliwości, kto zwycięży.
Werdykt pojedynku wskazali sędziowie, którzy po trzech rundach jednogłośnie wybrali „Wiewióra”.
 
Była to z pewnością jedna z najlepszych walk pod kątem poziomu sportowego w Fame MMA.
 
Impreza odbywa się w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru gali Fame MMA 12 zmierzą się Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Poza tym w karcie walk są Kasjusz „Don Kasjo” Życiński czy Marcin Wrzosek.